Iespējas reģistrētiem lietotājiem

Paldies, ka apmeklējiet mūsu portālu! Veidojot portālu, mēs vēlējāmies to padarīt maksimāli ērtu un mūsdienīgu, lai Jūs varētu ievietot un pārvaldīt savus sludinājumus bez liekiem sarežģījumiem un ierobežojumiem - mēs izveidojām Citu sludinājumu portālu! Lai publicētu savus sludinājumus, vai aplūkotu ievietotos, Jums nav jāreģistrējas vai kaut kas jāmaksā. Taču tiem, kas piereģistrēsies, mēs piedāvājam vairākas lieliskas opcijas un zemākas cenas, izmantojot maksas pakalpojumus!


Šeit ir uzskaitītas tās opcijas, ko mēs piedāvājam reģistrētiem lietotājiem:

  • "Mans konts" pārvaldiet savus sludinājumus un informāciju par sevi jebkurā brīdī!
  • "Sludinājumu" ievietošana ir vienkārša. Process ir sadalīts vienkāršos soļos un jau pēc minūtes Jūsu sludinājumu varēs aplūko portālā.
  • "Mani aktīvie sludinājumi" šeit tiks attēloti visi aktīvie sludinājumi, kas ir publicēti portālā, jums būs ērti pagarināt to rādīšanas laiku vai labot saturu.
  • "Mani neaktīvie sludinājumi" šeit varēsiet pārlūkot sludinājumus, kuru rādīšanas laiks ir beidzies.
  • "Ziņojumu sistēma" dos Jums iespēju sazināties ar pircēju/pārdevēju neatverot savu e-pastu! Ziņojumu sistēmu ir iespējams lietot privatā režīmā, lai aizsargātu savu e-pastu no citiem portāla lietotajiem.
  • "Pievienot izlasei" saite atrodas pie katra sludinājuma, ar tās palīdzību Jūs variet pievienot šo sludinājumu savai izlasei, lai atcerētos par to vēlāk vai sekotu līdzi izmaiņām sludinājumā.
  • "Sludinājumu filtri" ļauj pievienot izvēlētās frāzes meklēšanas nosacijumiem un portāls automātiski veiks meklēšanu jaunajos sludinājumos pēc tām. Tiklīdz tiks atrasts sludinājums ar kādu no Jūsu izvēlētajām frāzēm - Jūs saņemsiet paziņojumu e-pastā ar saiti uz šo sludinājumu.
  • "Konta atlikums" ir visvienkāršākais veids kā norēķināties par maksas pakalpojumiem portālā. Jūs variet papildināt to, kad vien vēlaties un izmantot neierobežotu laika perieodu,
  • "Dalīties" ar sludinājumu dod Jums iespēju ievietot informāciju par savu sludinājumu populārākajos sociālajos portālos, tādos kā - draugiem.lv, facebook.com, twitter.com vai linkedin.com.
  • "Tirgotava" ir lieliska iespēja pārdevējiem izveidot savu lapu mūsu portālā. Šajā lapā Jums būs iespēja ievietot informāciju par savu uzņēmumu un saviem piedāvātajiem pakalpojumiem vai precēm. Visi Jūsu ievietotie sludinājum būs apskatāmi šajā lapā un Jūs varēsiet tos kārtot kategorijās, ko paši izveidosiet. Visiem, kam būs interese par Jums, būs iespēja parakstīties uz jaunumiem Jūsu lapā, tādejādi Jums parādas lieliska iespēja personiski uzrunāt savus pircējus un piedāvāt viņiem jaunus pakalpojumus vai preces.

LvListe.lv © 2017 CityIT SIA. Visas tiesības aizsargātas.
Apmeklējot un lietojot šo lapu Jūs piekrītiet Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai. Visi izmantotie zīmoli un logo pieder to īpašniekiem.

RSS Feed Facebook Draugiem