Palīdzība

Vai man ir jāreģistrējas, lai ievietotu sludinājumu?

Nē. Reģistrācija nav nepieciešama. Ievietot sludinājumu un izcelt to pārējo vidū, var arī nereģistrēti lietotāji.

Kāpēc pēc reģistrācijas es varu ievietot tikai 20 sludinājumus?

Vai reģistrēties ir droši?

Jā. Portāls izmanto RapidSSL sertifikātu, kas šifrē Jūsu nosūtīto informāciju ar 128 bitu garu atslēgu, šādu atslēgu uzlauzt sapratīgā laika posmā nav iespējams. Protams, daudzkas ir atkarīgs no Jums, izvēlieties savam kontam drošu paroli un nedodiet to trešajām personām!

Kādā veidā var veikt maksas pakalpojumu apmaksu?

Jums ir vairākas iespējas:

  • Maksāt ar rēķinu (reģistrētiem lietotājiem);
  • Maksāt ar PayPal kontu;
  • Maksāt no konta atlikuma (reģistrētiem lietotājiem).

Visērtākais apmaksas veids ir izmantojot konta atlikumu. Jūs variet to papildināt jebkurā brīdī un izmantot neierobežotu laika periodu.

Ko nozīmē "Beta" pie portāla nosaukuma?

Tas nozīmē, ka portāls šobrīd atrodas nopietnā testa fāzē, tas ir pilnībā funkcionējošs, bet var saturēt zināmas vai arī vēl neapzinātas kļūdas. Tas ir normāls dzīves cikls katram projektam. Tāpēc lūgums informēt par novērotajām problēmām portāla darbībā vai arī par ieteikumiem sadaļā Sazināties. Paldies, ka piedalieties portāla attīstībā!

Kas ir Tirgotava?

Tirgotava ir lieliska iespēja pārdevējiem izveidot savu lapu mūsu portālā. Šajā lapā Jūs varēsiet ievietot pilnīgu informāciju par Jums un Jūsu produktiem vai pakalpojumiem. Visus ievietotos sludinājumus Jūs varēsiet kārtot pašu izveidotās kategorijās. Tirgotavā ir pieejama iespēja pircejiem parakstīties uz lapas jaunumiem, tas dod Jums kā pārdevējam lielisku iespēju komunicēt ar potenciālajiem vai esošajiem pircejiem. Tirgotava ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem un to 30 dienas var izmēģinat bez maksas.

Ko darīt tagad?

Pamēģiniet portālu. Piereģistrējieties un ievietojiet sludinājumu. Uzrakstiet mums, kas Jums patika un, kas nē! Sūtiet arī savus ieteikumus, lai mēs patiešām kļūtu Cits sludinājumu portāls!

LvListe.lv © 2017 CityIT SIA. Visas tiesības aizsargātas.
Apmeklējot un lietojot šo lapu Jūs piekrītiet Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai. Visi izmantotie zīmoli un logo pieder to īpašniekiem.

RSS Feed Facebook Draugiem