Privātuma politika (spēkā no 01.01.2015)

Pateicamies, ka izmanto mūsu portālu LvListe.lv. Mēs apzināmies, ka tavas informācijas privātums, Tev ir ļoti svarīgs, tikpat svarīgs tas ir arī mums. Tāpēc mēs esam izstrādājuši šo Privātuma politiku, lai Tev būtu saprotams, kāda veida informācija tiek vākta, izmantojot mūsu portālu, un, kādam nolūkam tā tiek izmantota.

Mūsu portālā LVListe.lv tiek vākta sekojoša veida informācija:

-          Dati par portāla izmantošanu un darbībām, ko Jūs veiciet portālā;

-          Informācija, ko Jūs norādiet pie reģistrācijas portālā;

-          Informācija, ko Jūs norādiet, izmantojot mūsu portāla pakalpojumus;

-          Jebkura cita informācija, ko Jūs norādiet izmantojot mūsu portālu.

Visa informācija, kas tiek vākta portālā, var tikt izmantota sekojošiem veidiem:

-          Lai nodrošinātu portāla normālu darbību un uzlabotu to;

-          Piedāvātu Jums piemērotākos pakalpojumus un personalizētu saturu piemērotu tieši Jums;

-          Kvalitatīvi nodrošinātu Jums pakalpojumus, ko Jūs esiet izvēlējušies;

-          Veiktu savstarpējos norēķinus par pakalpojumiem, ko esiet izvēlējušies.

Mēs paturam tiesības nodot informāciju trešajai pusei, lai tā likumīgā veidā tiktu izmantota mārketinga aktivitātēm, vai citām aktivitātēm, kas atbilst portāla darbības mērķim un veidam.

Informācija var tikt nodota arī institūcijām, kas to likumiskā veidā pieprasa balstoties uz spēkā esošajiem Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem.

Mūsu portāls izmanto arī sīkdatņu failus (cookies). Tie ir nelieli teksta faili, kas tiek saglabāti uz Jūsu datora. Portāls tos izmanto, lai  atpazītu, vai iepriekš jau esiet apmeklējuši šo lapu, vai esiet reģistrēts lietotājs un, kādus iestatījumus esiet izvēlējušies. Mūsu izmantotās sīkdatnes neuzkrāj nekādu personīgo informāciju par Jums un nepiedāvā mums iespēju ar Jums sazināties. Tāpat, sīkdatnes neielādē nekāda veida informāciju no Jūsu datora. Jūs variet atslēgt sīkdatņu izmantošanu savā internetpārlūkprogrammā, bet šajā gadījumā, mēs nevarēsim garantēt, ka portāls darbosies korekti.

Portāls var saturēt saites un resursus no ārējiem avotiem, mēs nevaram atbildēt pa šo avotu darbību vai izmantoto privātuma politiku, kā arī par šo avotu saturu.

Šī privātuma politika var tikt izmainīta bez iepriekšēja brīdinājuma. Visas izmaiņas stājas spēkā no to publicēšanas brīža portālā. Visiem lietotājiem ir pienākums pašiem periodiski izlasīt privātuma politiku, lai iepazītos ar tās saturu un iespējamajām izmaiņām.

Ja Jums ir radušies papildus jautājumi par privātuma politiku, lūdzu sazinieties ar mums sadaļā Sazināties.

LvListe.lv © 2017 CityIT SIA. Visas tiesības aizsargātas.
Apmeklējot un lietojot šo lapu Jūs piekrītiet Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai. Visi izmantotie zīmoli un logo pieder to īpašniekiem.

RSS Feed Facebook Draugiem